Stavba roku kraje Vysočina 2012

Záměrem soutěže Stavba Vysočiny – Stavba roku Kraje Vysočina 2012 je vybrat a ocenit nejlepší novostavby a rekonstrukce staveb. Oficiálně podpořit investory, architekty, projektanty a stavební firmy, kteří kvalitativním způsobem změnili a mění podobu Kraje Vysočina. Prezentovat a zviditelnit architekturu a stavebnictví širší laické i odborné veřejnosti a dát signál, že estetická a řemeslná kvalita se vyplácí.

Tento rok společnost PKS stavby přihlásila do soutěže velmi povedenou a skvěle zpracovanou stavbu Revitalizace a rozšíření společensko relaxačního centra ve Žďáře nad Sázavou. Tato stavba spíše známá jako Relaxační centrum, budí zájem k návštěvě nejen obyvatelů města Žďáru nad Sázavou, ale i  přilehlých obcí a měst.

Po uzavření přihlášek, proběhne hodnocení odbornou porotou včetně prohlídek. Výsledky jsou tajné a poprvé budou zveřejněny až na slavnostním vyhlášení.

 

Slavnostní zakončení s vyhlášením výsledků se bude konat 13. června 2013 od 17 hodin na Zámku Náměšť nad Oslavou za účasti vrcholových představitelů veřejné a státní správy, vypisovatelů soutěže, zástupců přihlášených staveb, partnerů a médií.

Zpět

Skupina firem PKS