STAVBA VYSOČINY 2012

Náměšť nad Oslavou 13.6. - Na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže STAVBA VYSOČINY - STAVBA ROKU KRAJE VYSOČINA byla oceněna v kategorii Rekonstrukce stavba Relaxačního centra ve Žďár nad Sázavou titulem STAVBA ROKU KRAJE VYSOČINA 2012. Revitalizace a rozšíření společensko relaxačního centra získala ocenění především za vnitřní a venkovní jednolitost architektonického výrazu, barevnost a vlídnost interiéru.

 

Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Kraj Vysočina společně s Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Stavebním sdružením Vysočina každoročně oceňují nejlepší novostavby a rekonstrukce staveb, které byly realizovány v Kraji Vysočina. Záměrem soutěže je oficiálně poděkovat a podpořit investory, architekty, projektanty, stavební firmy a řemeslníky, kteří kvalitativním způsobem změnili a mění podobu našeho kraje. Prezentovat a zviditelnit architekturu a stavebnictví širší laické i odborné veřejnosti a dát signál, že estetická a řemeslná kvalita se vyplácí. Soutež se koná pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka. Titul byl stavbě udělen na slavnostním vyhlášení výsledků dne 13.6.2013, na zámku v Náměšti nad Oslavou.
Stavba byla realizována od února 2011 a dokončena byla dříve oproti původně plánovanému termínu a to v listopadu 2012. Investorem stavby bylo Město Žďár nad Sázavou, provozovatelem je SPORTIS, příspěvková organizace. Hlavní architektonický návrh provedl Ing. arch. Jaroslav Ševčík ze Zlína a hlavním projektantem stavby byl ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ, s.r.o. PKS stavby a.s. byla generálním zhotovitelem stavby.

Zpět

Skupina firem PKS