Aktuálně ve skupině PKS

Skupina PKS nejlepším zaměstnavatelem v kraji Vysočina

Skupina PKS nejlepším zaměstnavatelem v kraji Vysočina
20. 5. 2018

Zástupci firem ze všech moravských krajů a Vysočiny se v úterý 15. 5. 2018 sešli v Brně na Veletrhu Věda Výzkum Inovace. V úvodu této akce byli oceněni nejlepší zaměstnavatelé ze zmíněných krajů. Mezi nimi už tradičně nechyběla skupina PKS.

Třebíčský dům hrůzy skončil v sutinách

Třebíčský dům hrůzy skončil v sutinách
23. 4. 2018

Demolice staré budovy CH souvisí s velkou modernizací třebíčské nemocnice. Investorem tohoto nákladného projektu je Kraj Vysočina. Po výstavbě zbrusu nového pavilonu chirurgických oborů jsme se letos pustili do druhé etapy modernizace. Panelová budova bývalých chirurgických oborů byla otevřena v roce 1985 zároveň s operačními sály.

V nemocnici poklepali na historický základní kámen

V nemocnici poklepali na historický základní kámen
13. 11. 2017

Na konci roku 1937 přivezl sedlák z Petrovic Josef Musil koňským povozem první fůru kamene na stavbu nemocnice v Novém Městě na Moravě. Kámen pocházel z lomu u Radňovic a formani z celého okolí Nového Města se pro něj v průběhu stavby nemocnice ještě mnohokrát otočili. Jeden z nich nyní symbolicky propojí osmdesáté výročí zahájení stavby nemocnice s budováním nového dětského pavilonu.

Areál břežanské Základní školy získal ocenění

Areál břežanské Základní školy získal ocenění
23. 10. 2017

Ve čtvrtek 12. října se uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017. Areál základní a mateřské školy v Dolních Břežanech byl v této soutěži velmi úspěšný, odborná porota ho vybrala mezi tři nejlepší projekty a udělila nominaci na Stavbu roku Středočeského kraje 2017.

Třetí ročník dne otevřených dveří žďárských firem

Třetí ročník dne otevřených dveří žďárských firem
6. 10. 2017

Skupinu firem PKS čeká již 3. ročník akce Den otevřených dveří žďárských firem. Tento projekt podporuje cíleně nejen vzdělávání žádků ve žďárském regionu, ale snaží se také informovat o tom, o které pracovní profese a obory je v regionu zájem. Hlavním cílem projektu tedy je, aby vystudovaní žáci v regionu zůstávali a začali se zde pracovně rozvíjet.

Skupina firem PKS podporuje TEIFOC

Skupina firem PKS podporuje TEIFOC
26. 9. 2017

Netradiční stavebnice Teifoc tvořená z pálených cihliček a malty si získává stále více příznivců. V minulém roce vznikl projekt "Cihla k cihle" podporující polytechnickou výchovu na základních školách a stavební obory na školách středních. Projekt podpořil kraj Vysočina, společnost PKS stavby a několik dalších stavebních společností.

Pardubický kraj vyhlásil titul Stavba roku 2017

Pardubický kraj vyhlásil titul Stavba roku 2017
22. 9. 2017

Krajskou soutěž vyhlašuje jednou za dva roky Pardubický kraj společně s Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR. „Považujeme za důležité propagovat dobré výsledky stavebnictví v kraji. Pěkné a dobře vypracované stavby, o kterých se díky soutěži více mluví, se stávají inspirací a určitou laťkou pro další investory, projektanty, architekty i samotné stavební firmy, a to je náš cíl," uvedl předseda poroty, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 101
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

CS

Nahoru