Skupina PKS nejlepším zaměstnavatelem v kraji Vysočina

oceneni-zamestnavatel-2018Zástupci firem ze všech moravských krajů a Vysočiny se v úterý 15. 5. 2018 sešli v Brně na Veletrhu Věda Výzkum Inovace. V úvodu této akce byli oceněni nejlepší zaměstnavatelé ze zmíněných krajů. Mezi nimi už tradičně nechyběla skupina PKS.

Skupina firem PKS si už dlouhá léta udržuje svoji silnou pozici na trhu, kdy je ekonomicky stabilní a konkurenceschopná. Nic z toho by ale nebylo možné bez týmu více než 600 stabilních zaměstnanců, kterých si vedení jednotlivých společností spolu s personálním oddělením patřičně cení a pečuje o jejich spokojenost. Skvělá práce zaměstnanců a také snaha o jejich rozvoj se mimo jiné zúročila i získáním prestižního titulu Zaměstnavatel regionu 2018. Skupina PKS v kategorii firem do 5 000 zaměstnanců dosáhla na metu nejvyšší.

2018„Letošní umístění nás velmi potěšilo, protože se nám podařilo v této soutěži předstihnout i významné společnosti působící v automobilovém průmyslu, když jsme za sebou nechali v pořadí druhou společnost MANN+HUMMEL (CZ), v.o.s. a třetí společnost Valeo Compressor Europe s.r.o.“, říká Ing. Petr Podaný, personální a správní ředitel.

Soutěž má šestnáctiletou tradici a je pořádána Klubem zaměstnavatelů. „Společnosti hodnotíme uznávanou metodikou Saratoga podle 14 kritérií. Kritéria hodnocení zahrnují jednak dosažené ekonomické ukazatele a řadu personálních ukazatelů od absence přes náklady na benefity až po investice do vzdělávání. Některé firmy při vyplňování dotazníku zjistí, že nejsou schopny se vzhledem k náročnosti metodiky soutěže ani zúčastnit. Ocenění je tak certifikátem kvality, že firma je vůbec schopná procesem hodnocení projít“, konstatuje Pavel Hulák, ředitel Klubu zaměstnavatelů.

Vedení společnosti skupiny PKS a personální oddělení touto cestou velmi děkuje vám všem našim zaměstnancům za vaši obětavou práci, protože díky ní jsme dosáhli až na zlatou pozici v této soutěži.

Bc. Jana Pokorná
vedoucí oddělení vnějších vztahů PKS holding a.s.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru