Podpořili jsme nákup už čtvrtého sociálního automobilu

uvodni fotoProjekt „Sociální automobil" je založený na jednoduché, ale závažné myšlence. Ta tkví v tom, že za spoluúčasti firem dochází k obnově vozového parku v zařízeních zaměřených zejména na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně nebo jinak handicapovaných lidí. Do tohoto projektu se zapojila i skupina PKS.

 

 

Spolu s dalšími asi čtyřmi desítkami společností jsme podpořili nákup vozu Dacia Dokker určený pro Sociální služby města Žďáru nad Sázavou. Bílý vůz s logy jednotlivých firem byl oficiálně předán 18. října ve venkovních prostorách žďárského Domu klidného stáří. „Auto jsme získali za jednu korunu na dobu šesti let. Budeme ho využívat pro potřeby našeho domova pro seniory a může si ho půjčovat i naše pečovatelská služba. Auto bude jezdit zejména po Žďáře a jeho okolí," říká ředitel Sociálních služeb města Žďáru nad Sázavou Mgr. Václav Šerák.
Sociální automobily s logem PKS můžete kromě Žďáru potkat i v Litomyšli, Újezdu u Brna nebo Ledči nad Sázavou. Zde jsme přispěním na koupi nového vozu pomohli Charitě, Domovu pro seniory a dennímu stacionáři Petrklíč.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru