Stali jsme se nejžádanějším zaměstnavatelem regionu mezi studenty

nzms 2022_logoZískali jsme další významné ocenění. Velmi si ho vážíme, protože „odbornou porotou" byli tentokrát studenti středních a vysokých škol. Ti se vyjádřili, že po ukončení svého studia by v rámci našeho regionu nejraději pracovali pro PKS.

 

 

 

 

 

Spolupracujeme s řadou škol stavebního a technického zaměření. Studenty bereme na exkurze na rozestavěné stavby společnosti PKS stavby a.s. nebo jim ukazujeme, jak se pracuje na našich výrobních halách ve společnosti PKS okna a.s. Důvodem spolupráce je dostat Skupinu PKS do povědomí mladých lidí, oslovit je natolik, aby si na firmy z naší skupiny v budoucnosti při volbě svého zaměstnavatele vzpomněli a začali u nás pracovat.
Velmi nás proto těší, že spolupráce mezi studenty a PKS je na takové úrovni, že nás studenti středních a vysokých škol ocenili jako nejžádanějšího zaměstnavatele regionu pro rok 2022. Předběhli jsme významné společnosti jako MANN+HUMMEL nebo Valeo Compressor Europe, s.r.o. a dále firmy ze Žďárska jako je ITW PRONOVIA, s.r.o., ICE Industrial Services nebo Cooper - Standard Automotive. V Kraji Vysočina hlasovalo několik set studentů. Hlasující nerozhodli pouze o nejžádanějším zaměstnavateli, ale z jejich odpovědí vznikl také zajímavý průzkum, jaké má mladá generace představy a preference o startu své kariéry.
Ocenění převzala ve čtvrtek 10. listopadu ve žďárském Domě kultury naše vedoucí personálního oddělení Bc. Olga Jandová, a to v rámci Festivalu vzdělávání.
Všem, kteří hlasovali pro Skupinu PKS děkujeme a věříme, že důvěru nezklameme a stále budeme jedním z nejlepších zaměstnavatelů v našem kraji.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru