» Informace pro studenty

"Vzdělání jako nejlepší investice"

Skupina firem PKS zaměstnává přibližně 600 zaměstnanců. Celkově se tak již dlouhodobě řadí mezi společnosti, které dokážou využít celou řadu profesí a kvalifikací. Kromě zaměstnanců s mnohaletými zkušenostmi jsou pro nás neméně důležití a významní i zaměstnanci, kteří k nám přicházejí "ze školních lavic". Vítáni jsou jak absolventi z řad odborných učilišť, středních škol i škol vysokých.

Bohužel trend je v dnešní době takový, že mladých uchazečů, studujících zejména technické obory, velmi rapidně ubývá. Této situace jsme si vědomi a jsme odhodláni Vaše technické vzdělávání reálně podporovat, a to nejen prostřednictvím našeho stipendijního programu pro vybrané profese, ale i formou zajišťování odborných praxí nebo i nabízením placených letních brigád.

"Můžeme-li tomuto mladému člověku nabídnout práci a ukáže-li nám tento zaměstnanc, že se dokáže do své práce opřít, pak je to pro nás dvojité vítězství, kterého jsme dosáhli", uvedl personálně správní ředitel společnosti PKS holding, Ing. Petr Podaný.

Nastartujte svoji pracovní kariéru už nyní a vyberte si z nabízených možností spolupráce...
Zpět

Kontakt

Personální oddělení

Mgr. Šárka Matyášková
Vedoucí personálního oddělení personalni@pks.cz
tel: +420 727 941 689

Mgr. Martina Zedníčková
Personalistka zednickova@pks.cz
tel: +420 725 576 057

Skupina firem PKS