» Praxe studentům

Studentům vybraných oborů nabízíme možnost absolvování školní praxe přímo ve společnostech: PKS stavby a.s. a PKS okna a.s.

Co je naším záměrem?

Kromě toho, že seznámíme studenty s reálným prostředím v našich společnostech, poskytneme jim i důležité znalosti přímo z pracovního prostředí. Student tak během své praxe získá mnoho zkušeností, kterými obohatí své teoretické znalosti získané při studiu. Našim cílem je navázání kontaktu se studenty nebo učni a těm, kteří při praxi projeví aktivní přístup, nabídnout pracovní příležitost.

Vítáme učně, studenty maturitních oborů, studenty pomaturitního studia i vysokoškoláky ze všech škol s technickým zaměřením…

Pokud studujete ve škole, s níž máme uzavřenou rámcovou smlouvu o spolupráci, nebo jste studenty jiných škol s technickým zaměřením, oceníme Váš záměr absolvovat Vaši praxi právě u nás. Ke všem praxím přistupujeme velmi individuálně. Na základě našeho vzájemného ujednání jsme schopni Vám ukázat maximum a připravit Vás tak na budoucí pracovní život.

Nabízíme nejen praxe, ale i brigády...

Studujete-li technický obor s jakýmkoli stupněm vzdělání, neváhejte nás kontaktovat s žádostí o vykonání školní praxe a staňte se naším praktikantem a budoucím zaměstnancem.

S Vaším budoucím zaměstnavatelem se můžete seznámit i jako student, pokud budete mít zájem o letní brigádu, kontaktujte nás! Vaši žádost rádi vyhodnotíme!

 

Přečtěte si zajímavý článek zde

Kontakt

Personální oddělení

Mgr. Šárka Matyášková
Vedoucí personálního oddělení personalni@pks.cz
tel: +420 727 941 689

Mgr. Martina Zedníčková
Personalistka zednickova@pks.cz
tel: +420 725 576 057

Skupina firem PKS