» Zaměstnání ve skupině firem PKS

Vážíme si kvalitních zaměstnanců, kteří k nám přicházejí...

Projevte zájem o pracovní pozici, kterou hledáme

Patříte-li mezi uchazeče, který splňuje stanovené požadavky, nechybí Vám odhodlání zodpovědně vykonávat svoji profesi a hledáte stabilního zaměstnavatele na Vysočině, pošlete nám přes konkrétní odpovědní formulář žádost o zaměstnání. Vaši nabídku pečlivě vyhodnotíme a v případě, že budete vyhovovat hledanému profilu, budeme Vás dále kontaktovat s nabídkou pracovního pohovoru.

Společný rozhovor nám zabere maximálně 1 hodinu. Pakliže nás přesvědčíte, že jste kandidát, kterého hledáme a nejlépe odpovídáte hledaným kritériím na danou pozici, obdržíte od nás již konkrétní pracovní nabídku. V opačném případě Vás budeme kontaktovat o neúspěšném ukončení výběrového řízení.

Skupina firem PKS v současné době hledá zaměstnance na pozice uvedené v sekci Kariéra. Podívejte se na naše pracovní nabídky a dejte nám o sobě vědet.

Projevte zájem o pracovní pozici, kterou nyní nehledáme.

Chcete-li ve skupině firem PKS pracovat na pozici, kterou v současné době nenabízíme, ovšem patříte-li k zaměstnancům, kteří mají potřebnou kvalifikaci, zodpovědnost a chuť do nové práce, kontaktujte nás. Vaše žádosti rádi vyhodnotíme.

 

THP Pozice

Mgr. Šárka Matyášková
personalni@pks.cz
tel.: +420 727 941 689                                          

 

D Pozice

Mgr. Martina Zedníčková
zednickova@pks.cz
tel.: +420
725 576 057


Zpět

Skupina firem PKS