Domov důchodců Ždírec

V pátek 14.9.2012 proběhlo slavnostní otevření zrekonstruovaného domova důchodců ve Ždírci.

Práce probíhaly od října 2010 do ledna 2012. Rozsah rekonstrukce se poměrně značně lišil v jednotlivých částech objektu.

Rekonstukce v novější části A se soustředila na kompletní rekonstukci rozvodů všech inženýrských síti, podlahových konstrukcí, oprav omítek, obkladů a dlažeb. Ve starší části B byly vybourány všechny dřevěné stropy a nahrazeny stropy z ocelových nosníků nesoucích železobetonovou desku. Proběhla zde výměna všech rozvodů vody, kanalizace, elektroinstalace, vzduchotechniky. Zrekonstruována byla prádelna a kuchyň včetně technologie. U obou rekonstruovaných částí proběhla úprava dispozice jednotlivých místností a způsobu jejich vyržití. Celý objekt dostal novou fasádu provedenou z kontaktního zateplovacího systému.

Senioři zde našli příjemný komfortně vybavený domov, ve kterém lze poskytovat sociální služby na najvyšší úrovni a zachovat při tom miklé, domácí prostředí. Jedno, dvoj, maximálně třílůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí, televizí, elektrickými lůžky. Ke každému pokoji patří koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyň domova a prádelna jsou vybaveny nejmodernější technologií a poskytují tak našim seniorům patřičný komfort.

 

Zpět

Skupina firem PKS