Health care, Charity projects

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nemocnice Nové Město na Moravě

Přispěli jsme urologickému oddělení nemocnice v Novém Městě na Moravě.

Nemocnice Třebíč

Nemocnice Třebíč

Přispěli jsme na pořízení elektricky polohovatelných lůžek včetně nočních stolků pro pacienty nemocnice a multifunkční stroj (traktor) na údržbu areálu nemocnice.

Zajíček na koni

Zajíček na koni

Organizace pomáhá pomocí kvalitních terapií jízdou na koni, provozem kavárny, integračních pobytů a sportovních aktivit trvale zlepšovat fyzický a duševní stav handicapovaných a znevýhodněných lidí. Přišpěli jsme na projekty: Kavárna - zaměstnávání osob s handicapem (kavárna AdAstra, Praha) a Jízdy na koních pro děti a handicapy a jízdy na letní integrační tábory.

Sociální automobily pro Charitu Litomyšl a Domov pro seniory Újezd u Brna

Reklamní agentura KOMPAKT spol. s r.o. se za spoluúčasti firem a společností snaží o vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí.
Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s.

Každoročně podporujeme klub ve Žďáře nad Sázavou - Klub Úsměv (součást celorepublikové organizace ARPZPD) z iniciativy rodičů, přátel a odborníků, pracující ve prospěch zdravotně postižených dětí, mládeže, jejich rodičů a všech, kteří mají zájem těmto dětem a rodinám pomáhat.

Domácí hospic Vysočina

Domácí hospic Vysočina

Domácí hospic Vysočina je profesionální, stabilní a nejvyhledávanější organizací poskytující hospicovou péči v Kraji Vysočina, uznávanou klienty i odborníky pro vysokou kvalitu služeb a lidský přístup. Poslání hospicu je poskytovat profesionální péči a podporu nevyléčitelně nemocným lidem a jejich blízkým v době nemoci, umírání a truchlení, prostřednictvím terénních a ambulantních služeb.

Muzikanti dětem

Muzikanti dětem

Projekt, který se zabývá pomocí všem zdravotně, pohybově nebo jinak tělesně či mentálně postiženým dětem a mládeži. A to formou charitativního koncertu, který se koná každoročně na náměstí ve Velkém Meziříčí v jarním období.

Na kole dětem Žďárskými vrchy

Na kole dětem Žďárskými vrchy

Jedná se o charitativní cyklojízdu pro širokou veřejnost. Přispět mohou také účastníci dobrovolným startovným. Hlavním cílem je získání finančních prostředků pro nadační fond KRTEK, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a dětskému oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě a Jihlava.

Portimo o.p.s.

Portimo o.p.s.

Cílem organizace je podporovat kvalitu života prostřednictvím sociálních služeb a dalších aktivit pro obyvatele v našem městě a regionu, s ohledem na jejich konkrétní potřeby.

PKS Group
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
qr

File B 1951 conducted at Country Court in Brno

PKS - holding

Nahoru