Zaměstnání ve skupině PKS

Vážíme si kvalitních zaměstnanců, kteří k nám přicházejí...

Projevte zájem o pracovní pozici, kterou nyní hledáme

web obrázek3

Patříte-li mezi uchazeče, který splňuje stanovené požadavky, nechybí Vám odhodlání zodpovědně vykonávat svoji profesi a hledáte stabilního zaměstnavatele na Vysočině, pošlete nám přes konkrétní odpovědní formulář žádost o zaměstnání. Vaši nabídku pečlivě vyhodnotíme a v případě, že budete vyhovovat hledanému profilu, budeme Vás dále kontaktovat s nabídkou pracovního pohovoru.

Společný rozhovor nám zabere maximálně 1 hodinu. Pokud nás přesvědčíte, že jste kandidát, kterého hledáme, a že nejlépe odpovídáte hledaným kritériím na danou pozici, obdržíte od nás konkrétní pracovní nabídku.
Skupina PKS v současné době hledá zaměstnance na pozice uvedené v sekci Kariéra. Podívejte se na naše pracovní nabídky a dejte nám o sobě vědět.

 Projevte zájem o pracovní pozici, kterou nyní nehledáme

Chcete ve skupině PKS pracovat na pozici, kterou v současné době nenabízíme? Pokud máte potřebnou kvalifikaci, zodpovědnost a chuť do nové práce, kontaktujte nás. Vaše žádosti rádi vyhodnotíme.

Kontaktujte náš personální odbor
jobs-3
Máte-li zájem pracovat ve skupině firem PKS na pozici, kterou aktuálně nenabízíme, pošlete nám Váš motivační dopis a CV. Vaši žádost rádi posoudíme.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru