Příběhy našich zaměstnanců

Jaroslav Halva

Jaroslav Halva

náš senior

Jaroslav Halva pracoval u naší společnosti 40 let na pozici instalatéra. Bydlí ve Věstíně na Bystřicku, kde působil dvě desetiletí jako starosta. V rozhovoru zmiňuje ZSS a AGS, což jsou zkratky předchozích názvů dnešního PKS.

 

Otakar Ostrýž

Otakar Ostrýž

ředitel společnosti TBG PKS a.s.


Otakar Ostrýž nastoupil na PKS v roce 1992 na pozici vedoucí Střediska dopravy a mechanizace. Od roku 2008 působí jako ředitel společnosti TBG PKS a.s. Bydlí ve Štěpánově nad Svratkou, má jednu dceru. Jeho velkým koníčkem je myslivost.

 

 

Monika Chytková

Monika Chytková

mistr ve společnosti PKS stavby a.s.

Monika Chytková nastoupila do společnosti PKS stavby a.s. v roce 2015 na pozici asistentky stavbyvedoucího. Nyní pracuje na pozici mistr hlavní stavební výroby. Bydlí ve Žďáře na Sázavou. Mezi její koníčky patří turistika, běh, cestování a festivaly. Má ráda staré české filmy, tvrdou muziku, švestkovou zmrzlinu a svoje přátele.

Pavel Dvořák

Pavel Dvořák

vedoucí divize eurooken ve společnosti PKS okna a.s.

Pavel Dvořák začínal ve společnosti PKS okna a.s. na pozici zástupce vedoucího výrobního úseku pro eurookna a v současné době tento úsek vede. S manželkou žije ve Žďáru nad Sázavou a má tři děti. Jeho koníčky jsou rocková a metalová muzika, chalupaření a sport.

Vít Polnický

Vít Polnický

stavbyvedoucí ve společnosti PKS stavby a.s.

Jmenuju se Vít Polnický. Pro stavebnictví moje srdce bušilo vždycky. V patnácti jsem si vybral stavařinu jako obor na střední a krůček po krůčku, cihlu po cihle, jsem na sobě pracoval. Dneska jsem stavbyvedoucí a naposledy jsme postavili budovu České televize. Ale hezky popořádku.

Radovan Dítě

Radovan Dítě

vedoucí průmyslové výroby ve společnosti PKS stavby a.s.


Radovan Dítě nastoupil do společnosti PKS stavby a.s. v roce 2006 jako obchodní zástupce na Středisko prostorové výztuže. Od roku 2016 zde působí jako vedoucí výroby a obchodu. Bydlí v Křižanově, má syna a dceru. Mezi jeho koníčky patří sport (lyže, kolo) a také zahrada.

 

 

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru