Péče o seniory

Pamatujeme na naše vzory

Velmi si vážíme zaměstnanců, kteří u nás již aktivně nepracují, ale za léta působení u firmy odvedli velký kus poctivé práce, čímž přispěli k rozvoji celé skupiny PKS.

Toto setkání je seniory vždy velmi kladně hodnoceno nejen pro jeho bohatý program, ale i proto, že umožní seniorům společné setkání.

Ukázky ze setkání s našimi seniory

Naši senioři se sešli už po třiadvacáté

Naši senioři se sešli už po třiadvacáté

Vedení naší skupiny si spolu s odborovou organizací nesmírně váží bývalých zaměstnanců, kteří jsou už ve věku seniorů. Spousta z nich u nás pracovala celý svůj profesní život. Proto pro ně každoročně na podzim připravujeme Setkání seniorů, kterým chce vedení a odbory seniorům poděkovat za odvedenou letitou práci.

 

 

V půli září se na PKS uskutečnilo už 22. setkání seniorů

V půli září se na PKS uskutečnilo už 22. setkání seniorů

Vedení skupiny PKS spolu s odborovou organizací nezapomíná na práci, kterou pro společnosti skupiny odvedli naši bývalí zaměstnanci, kteří jsou dnes už v důchodovém věku. Tradičním zářijovým setkáním chtějí odbory a vedení za tuto práci, kterou naši senioři pro skupinu PKS ve většině případů vykonávali desítky let, velmi poděkovat. Setkání se uskutečnilo za dodržení proticovidových opatření ve čtvrtek 16. září.

 

 

Setkání seniorů 2019

Setkání seniorů 2019

Vedení skupiny PKS spolu s odborovou organizací si váží svých bývalých zaměstnanců, kteří jsou už dnes v důchodovém věku. Tradiční zářijové setkání, které se pro seniory pořádá, je tak poděkováním za jejich práci a vyjádřením úcty k nim. Letos se naši senioři potkali už po jedenadvacáté.

 

 

Setkání seniorů 2018

Setkání seniorů 2018

Vedení skupiny PKS spolu s odborovou organizací si velmi cení svých věrných zaměstnanců, kteří jsou už dnes v důchodovém věku. Od roku 1998 se proto pro seniory připravují setkání s pestrým programem. To letošní se konalo ve středu 12. září.

Setkání seniorů 2017

Setkání seniorů 2017

Vedení skupiny firem PKS nezapomíná na svoje věrné bývalé zaměstnance. Letitou tradicí je tak zářijové setkání seniorů. V úterý 26. září se zasedací místnost PKS holding a. s. zaplnila téměř 90 seniory. Čekalo zde na ně pohoštění spojené s firemní prezentací.

Setkání seniorů 2016

Setkání seniorů 2016

Stejně jako každý rok, i v letošním roce jsme pro naše seniory uspořádali společné setkání. O zahájení této akce se postaral personálně správní ředitel Ing. Petr Podaný, který přivítal nejen vedení společnosti a předsedu odborové organizace, ale především seniory samotné. Svojí připravenou prezentací informoval všechny zúčastněné nejen o tom, jak se společnostem ve skupině firem PKS daří, ale zároveň sdělil našim seniorům informace týkající se aktuálních zpráv „ze světa PKS“.

Setkání seniorů 2015

Setkání seniorů 2015

Ve čtvrtek 24.9. na naší půdě, v zasedací místnosti společnosti PKS holding přivítali za vedení společnosti skupiny PKS Ing. Pejchal, p. Sedlák, Ing. Podaný a za Odborovou organizaci pan Kohout téměř stovku našich bývalých zaměstnanců, kteří skupině PKS věnovali velkou část svého pracovního života.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru