Soutěže a akce se stavebnicí

Skupinou PKS podporovaný Teifoc se zabydlel už v 51 školách na Vysočině

Skupinou PKS podporovaný Teifoc se zabydlel už v 51 školách na Vysočině

Projekt „Cihla k cihle" spjatý se stavebnicí Teifoc odstartoval před třemi lety. Stavebnice z pravých pálených cihliček a malty se do škol na Vysočině dostává díky podpoře Kraje Vysočina, společnosti PKS stavby a.s. a několika dalších stavebních společností. Cílem projektu je v rámci praktického vyučování seznamovat děti se základy stavění z cihel a vzbudit v nich tak zájem o obor stavebnictví.

 

PKS fandí stavebnici TEIFOC

PKS fandí stavebnici TEIFOC

Společnost PKS stavby a.s. sponzorsky podporuje projekt „Cihla k cihle" spojený s distribucí stavebnic TEIFOC do základních škol. Projektu se už třetím rokem daří a stavebnicemi je vybaveno několik desítek škol na Vysočině.

 

 

 

I letos se na Vysočině soutěží se stavebnicí TEIFOC

I letos se na Vysočině soutěží se stavebnicí TEIFOC

Společnost PKS stavby a.s. a Kraj Vysočina už třetím rokem podporují projekt „Cihla k cihle" spjatý s netradiční stavebnicí z pálených cihliček TEIFOC. Žáci z desítek základních škol na Vysočině tak mohou díky tomuto projektu a skvělé učební pomůcce stavebnici TEIFOC zlepšovat svoje logické myšlení, schopnost plánovat a navíc mají možnost procvičit svoji manuální zručnost a učit se základům stavění z cihel.

Stavebnice TEIFOC ve školách na Vysočině i díky skupině PKS

Stavebnice TEIFOC ve školách na Vysočině i díky skupině PKS

Společnost PKS stavby a.s., kraj Vysočina a několik dalších stavebních firem podporují už druhým rokem projekt „Cihla k cihle", s nímž je spojená netradiční stavebnice z pálených cihliček Teifoc. S Teifocem se ve školách na Vysočině nejen staví v hodinách pracovního vyučování, ale také soutěží. Letošní krajské kolo proběhlo na Střední škole stavební v Třebíči.

 

 

Krajská soutěž cihla k cihle

Krajská soutěž cihla k cihle

Netradiční stavebnice Teifoc tvořená z pálených cihliček a malty si získává stále víc příznivců. V minulém roce vznikl projekt „Cihla k cihle“ podporující polytechnickou výchovu na základních školách a stavební obory na školách středních. Projekt podpořil kraj Vysočina, společnost PKS stavby a několik dalších stavebních společností.

pdfKrajská soutěž cihla k cihle

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru