Den otevřených oken a dveří v PKS okna a.s.

Letošní "Den otevřených dveří a oken" kvůli pandemii koronaviru bohužel nebude

Letošní "Den otevřených dveří a oken" kvůli pandemii koronaviru bohužel nebude

Naše PKS okna pořádají každoročně v půli června svůj "Den otevřených dveří a oken". Vzhledem k pandemii koronaviru bohužel o tuto krásnou akci letos přijdeme.

 

 

 

Den otevřených dveří a oken se opět povedl

Den otevřených dveří a oken se opět povedl

V neděli 16. 6. odpoledne bylo ve Žďáru nad Sázavou oproti předchozím horkým dnům poměrně chladno a zataženo. Přesto si cestu do areálu firmy našel velký počet malých i velkých návštěvníků. Hlavním tahákem letošního zábavného odpoledne byla dětská kapela Čiperkové a také Transformers.

 

Den otevřených dveří a oken se blíží

Den otevřených dveří a oken se blíží

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník Dne otevřených dveří a oken v PKS okna spojený s dětským dnem. Letošní ročník proběhne v neděli dne 16. 6. 2019 od 13 do 17 hodin ve Žďáře nad Sázavou - v areálu skupiny firem PKS. Vstup na akci je stejně jako každý rok z ulice Jamská.

Den otevřených oken a dveří 2018

Den otevřených oken a dveří 2018

Počasí této naší tradiční akci letos přálo. V neděli 17. 6. odpoledne bylo ve Žďáru nad Sázavou příjemné počasí a tomu odpovídala i hojná účast malých i velkých návštěvníků. Mnozí přicházeli do areálu firmy PKS okna už před třináctou hodinou, kdy byl oficiální začátek celé akce. Hlavním tahákem letošního zábavného odpoledne byl již tradičně Michal Nesvadba a poprvé i hudební duo Těžkej Pokondr. Svou účastí akci zpestřil i horolezec Radek Jaroš.

Den otevřených oken a dveří 2017

Den otevřených oken a dveří 2017

Den otevřených oken a dveří, který se konal 17. 6. 2017, doprovázela nepřízeň počasí, kdy na Vysočinu zavítal nepříjemný chlad a vítr. Přesto se akce vydařila. Všichni návštěvníci se totiž mohli schovat do výrobní haly na plastová a hliníková okna, kde probíhala většina připraveného programu. Návštěvníci přicházeli již před oficiálním začátkem akce. A brzy je následovalo návštěvníků mnohem více.

Den otevřených oken a dveří 2016

Den otevřených oken a dveří 2016

Den otevřených oken a dveří 2016 se vydařil. V sobotu 18. 6. 2016 bylo ve Žďáře nad Sázavou opravdu krásně a návštěvníci přicházeli do areálu firmy už před 9. hodinou, kdy byl oficiální začátek celé akce. Skákací hrady, malování na obličej, mobilní střelnice, bonbóny, balónky, pexesa, propisky, DVD s výrobou oken, soutěže s Hitrádiem Vysočina, to všechno a spousta dalšího spolu s prohlídkami výrobních hal zaručovalo zajímavé a zábavné dopoledne jak pro děti, tak pro jejich rodiče.

Den otevřených oken a dveří 2015

Den otevřených oken a dveří 2015

V sobotu 13. června 2015 dopoledne bylo ve Žďáře nad Sázavou pořádné horko. Návštěvníky to ale neodradilo. Začali přicházet už před devátou ráno, tedy oficiálním začátkem akce, aby se od deseti hodin mohli spokojeně bavit vystoupením Michala Nesvadby. To už areál firmy opravdu praskal ve švech. Se svou téměř hodinovou show Michal z Kouzelné školky i letos ukázal, že pobavit malé i velké diváky prostě umí. Kdo přišel, rozhodně nelitoval.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru