Den otevřených oken a dveří 2017

DOD2017-04Den otevřených oken a dveří, který se konal 17. 6. 2017, doprovázela nepřízeň počasí, kdy na Vysočinu zavítal nepříjemný chlad a vítr. Přesto se akce vydařila. Všichni návštěvníci se totiž mohli schovat do výrobní haly na plastová a hliníková okna, kde probíhala většina připraveného programu. Návštěvníci přicházeli již před oficiálním začátkem akce. A brzy je následovalo návštěvníků mnohem více.

Pro všechny byly připravené velké skákací hrady, malování na obličej, ukázka hasičské a zdravotní záchranářské techniky, soutěže nejen s Hitrádiem Vysočina a spoustu drobností na rozdávání – balonky, bonbóny, pexesa, propisky, atd. Pro všechny byla také připravena nepřetržitá ukázka výroby oken, takže každý, kdo chtěl, tak nám mohl při výrobě nahlédnout „přímo pod ruce" a prohlédnout si, jak se u nás (nejen) okna vyrábějí. Kdo chtěl, mohl si prohlédnout i prodejní showroom s výrobky naší společnosti a získat tak o nich ještě více informací.
Všechny pobavil a potěšil svým vystoupením Michal z Kouzelné školky, od 11 h pro změnu zaburácely motorky kaskadérů Mirka Freye a Jakuba Kykala, kteří svoji show doplnili i o pyroefekty. Zkrátka, kdo přišel, nelitoval. A na závěr celé akce navíc pět šťastlivců vyhrálo stavebnici Lego.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru