Péče o zdraví, Charitativní projekty

Sociální služby města Žďár nad Sázavou

Sociální služby města Žďár nad Sázavou

Podpořili jsme Sociální služby města Žďár nad Sázavou, kam patří například Dům klidného stáří, Seniorpenzion, Azylový dům, Stacík a mnoho dalších služeb, které pomáhají potřebným a jejich rodinám.V úterý 23. ledna 2024 jsme věnovali 14 920 kusů respirátorů FFP2 v hodnotě 105 129,86 Kč. Tyto respirátory budou využity ve všech službách, které instituce poskytuje.

Dobročinný fond ViZa

Dobročinný fond ViZa

Dobročinný fond ViZa byl zřízen proto, aby pomáhal naplňovat partnerství uzavřené mezi krajem Vysočina a Zakarpatskou oblastí Ukrajiny, a to především realizací společných projektů a vzájemných aktivit. Do budoucna je však otevřen zapojení také dalších partnerských regionů, právnických i fyzických osob, institucí a jiných subjektů.

Černí koně, z.s.

Černí koně, z.s.

Černí koně fungují od roku 2008 a v současnosti je definuje výroba speciálních jízdních kol a dalších pomůcek, hlavně pro děti, a organizování seriálu závodů. Zaměstnávají předně lidi s handicapem. Na základě jejich vlastních zkušeností vznikají speciální kola a další kompenzační pomůcky pro děti se zdravotním postižením.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou

Oblastní charita Žďár nad Sázavou

Posláním Oblastní charity Žďár nad Sázavou je poskytovat sociální, zdravotní a humanitární služby lidem v nepříznivé životní situaci prostřednictvím kvalifikovaných pracovníků a dobrovolníků. Dále tato organizace poskytuje služby podporující fungování rodiny a služby prevence rizikového chování.

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nemocnice Nové Město na Moravě

Přispěli jsme urologickému oddělení nemocnice v Novém Městě na Moravě. Dále jsme novoměstské nemocnici darovali 48 čokoládových adventních kalendářů, které udělaly na Mikuláše radost dětským pacientům.

Nemocnice Třebíč

Nemocnice Třebíč

Přispěli jsme na pořízení elektricky polohovatelných lůžek včetně nočních stolků pro pacienty nemocnice a multifunkční stroj (traktor) na údržbu areálu nemocnice.

Zajíček na koni

Zajíček na koni

Organizace pomáhá pomocí kvalitních terapií jízdou na koni, provozem kavárny, integračních pobytů a sportovních aktivit trvale zlepšovat fyzický a duševní stav handicapovaných a znevýhodněných lidí. Přišpěli jsme na projekty: Kavárna - zaměstnávání osob s handicapem (kavárna AdAstra, Praha) a Jízdy na koních pro děti a handicapy a jízdy na letní integrační tábory.

Domácí hospic Vysočina

Domácí hospic Vysočina

Domácí hospic Vysočina je profesionální, stabilní a nejvyhledávanější organizací poskytující hospicovou péči v Kraji Vysočina, uznávanou klienty i odborníky pro vysokou kvalitu služeb a lidský přístup. Poslání hospicu je poskytovat profesionální péči a podporu nevyléčitelně nemocným lidem a jejich blízkým v době nemoci, umírání a truchlení, prostřednictvím terénních a ambulantních služeb.

Portimo o.p.s.

Portimo o.p.s.

Cílem organizace je podporovat kvalitu života prostřednictvím sociálních služeb a dalších aktivit pro obyvatele v našem městě a regionu, s ohledem na jejich konkrétní potřeby.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru