Péče o zdraví, Charitativní projekty

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nemocnice Nové Město na Moravě

Přispěli jsme urologickému oddělení nemocnice v Novém Městě na Moravě. Dále jsme novoměstské nemocnici darovali 48 čokoládových adventních kalendářů, které udělaly na Mikuláše radost dětským pacientům.

Nemocnice Třebíč

Nemocnice Třebíč

Přispěli jsme na pořízení elektricky polohovatelných lůžek včetně nočních stolků pro pacienty nemocnice a multifunkční stroj (traktor) na údržbu areálu nemocnice.

Zajíček na koni

Zajíček na koni

Organizace pomáhá pomocí kvalitních terapií jízdou na koni, provozem kavárny, integračních pobytů a sportovních aktivit trvale zlepšovat fyzický a duševní stav handicapovaných a znevýhodněných lidí. Přišpěli jsme na projekty: Kavárna - zaměstnávání osob s handicapem (kavárna AdAstra, Praha) a Jízdy na koních pro děti a handicapy a jízdy na letní integrační tábory.

Sociální automobily pro Charitu Litomyšl, Domov pro seniory Újezd u Brna, denní stacionář Petrklíč v Ledči nad Sázavou a Sociální služby města Žďáru nad Sázavou

Reklamní agentura KOMPAKT spol. s r.o. se za spoluúčasti firem a společností snaží o vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s.

Každoročně podporujeme klub ve Žďáře nad Sázavou - Klub Úsměv (součást celorepublikové organizace ARPZPD) z iniciativy rodičů, přátel a odborníků, pracující ve prospěch zdravotně postižených dětí, mládeže, jejich rodičů a všech, kteří mají zájem těmto dětem a rodinám pomáhat.

Domácí hospic Vysočina

Domácí hospic Vysočina

Domácí hospic Vysočina je profesionální, stabilní a nejvyhledávanější organizací poskytující hospicovou péči v Kraji Vysočina, uznávanou klienty i odborníky pro vysokou kvalitu služeb a lidský přístup. Poslání hospicu je poskytovat profesionální péči a podporu nevyléčitelně nemocným lidem a jejich blízkým v době nemoci, umírání a truchlení, prostřednictvím terénních a ambulantních služeb.

Muzikanti dětem

Muzikanti dětem

Projekt, který se zabývá pomocí všem zdravotně, pohybově nebo jinak tělesně či mentálně postiženým dětem a mládeži. A to formou charitativního koncertu, který se koná každoročně na náměstí ve Velkém Meziříčí v jarním období.

Na kole dětem Žďárskými vrchy

Na kole dětem Žďárskými vrchy

Jedná se o charitativní cyklojízdu pro širokou veřejnost. Přispět mohou také účastníci dobrovolným startovným. Hlavním cílem je získání finančních prostředků pro nadační fond KRTEK, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a dětskému oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě a Jihlava.

Portimo o.p.s.

Portimo o.p.s.

Cílem organizace je podporovat kvalitu života prostřednictvím sociálních služeb a dalších aktivit pro obyvatele v našem městě a regionu, s ohledem na jejich konkrétní potřeby.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru