Den otevřených dveří a oken se opět povedl

05V neděli 16. 6. odpoledne bylo ve Žďáru nad Sázavou oproti předchozím horkým dnům poměrně chladno a zataženo. Přesto si cestu do areálu firmy našel velký počet malých i velkých návštěvníků. Hlavním tahákem letošního zábavného odpoledne byla dětská kapela Čiperkové a také Transformers.

 

 

Především rodiny s dětmi se během nedělního odpoledne dobře bavily. Nešlo jen o zaměstnance firmy PKS okna nebo o obyvatele Žďáru nad Sázavou. Akce i letos lákala návštěvníky z mnohem širšího okolí. Přes 1 400 příchozích bylo příjemným překvapením s ohledem na zmíněné počasí.
Pro všechny návštěvníky si společnost PKS okna snažila připravit zajímavý program tak, aby si k nim do PKS okna mohli nejen přijít prohlédnout výrobu oken, ale aby mohli přijít i za zábavou a pobavením. Skákací hrady, malování na obličej, hasičská a zdravotní technika, bonbóny, balonky, různé soutěže – to všechno, spolu s prohlídkami výrobních hal na plastová, dřevěná a hliníková okna, zaručovalo to, že se děti ani jejich rodiče během odpoledne nenudili. Samozřejmě nejvíce očekávanými představeními byli Čiperkové a Transformers, pro které to bylo první vystoupení ve Žďáře nad Sázavou a okolí.
Svůj cíl ukázat výrobu kvalitních českých oken veřejnosti a zpříjemnit příchozím rodinám s dětmi jedno červnové nedělní odpoledne byl splněn. Několik dětí navíc odcházelo i s vytouženým dárkem navíc - v naší soutěži vyhráli velkou stavebnici LEGO.

Na viděnou v roce 2020. Při již desátém Dni otevřených dveří a oken firmy PKS okna!

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru