Den otevřených dveří a oken se blíží

den-otevrenych-dveri-2019Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník Dne otevřených dveří a oken v PKS okna spojený s dětským dnem. Letošní ročník proběhne v neděli dne 16. 6. 2019 od 13 do 17 hodin ve Žďáře nad Sázavou - v areálu skupiny firem PKS. Vstup na akci je stejně jako každý rok z ulice Jamská.

Máme pro Vás připravené prohlídky výrobních prostor PKS Okna. Sami na vlastní oči si můžete prohlédnout výrobní haly, kde vyrábíme plastová, dřevěná i hliníková okna. Zároveň uvidíte v „akci" i několik pracovišť, kde se přímo před Vámi budou vyrábět plastová, dřevěná či hliníková okna, včetně lakovacího procesu dřevěných výrobků zahrnující i stříkací robotické rameno.
Pro Vaše děti máme připravené skákací hrady, malování na obličej, ukázku hasičské techniky či různé soutěže o drobné či sladké ceny. Samozřejmě nemůže pro všechny návštěvníky chybět ani občerstvení.
A pozor – pro letošek máme pro Vás v rámci zábavného odpoledne připraveny speciální akce. Od 14.00 vystoupí dětská kapela Čiperkové a v 15:30 vystartuje Transformers show. Obě zmíněné akce mají nejen v rámci naší akce, ale i v rámci Žďáru nad Sázavou, premiéru. Navíc můžete v průběhu celého dopoledne soutěžit i o stavebnice Lego.
Přijďte, těšíme se na Vás.
Vstup i veškeré atrakce zdarma. Akce se koná se za každého počasí!

Princip soutěže o stavebnice Lego
Ve třech výrobních provozech společnosti PKS okna a.s. (Plastová okna, Hliníkové konstrukce, Eurookna) vyhledejte stanoviště označená výrazným logem PKS okna a nechte si na „Program akce" do příslušného políčka označit návštěvu daného místa razítkem. Po nasbírání všech tří razítek odevzdejte „Program akce" obsluze hlavního stanu PKS okna a.s., která zkontroluje správnost a odtrhne Váš slosovatelný kupón. Zbylou část programu pečlivě uschovejte. Pokud bude při losování vylosováno číslo Vašeho programu, vyhráváte jednu ze stavebnic!
Losování proběhne v 16.30 v areálu firmy PKS okna a.s.

pdfPozvánka na Den otevřených dveří a oken 2019

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru