Setkání seniorů 2018

8Vedení skupiny PKS spolu s odborovou organizací si velmi cení svých věrných zaměstnanců, kteří jsou už dnes v důchodovém věku. Od roku 1998 se proto pro seniory připravují setkání s pestrým programem. To letošní se konalo ve středu 12. září.


Senioři se tradičně sešli v zasedací místnosti PKS holding a.s., kde je přivítal personální a správní ředitel Ing. Petr Podaný a generální ředitel Ing. Petr Pejchal, který seniorům přiblížil aktuální dění a novinky ze skupiny PKS. Připravena byla i prezentace se starými fotografiemi z kronik, kdy senioři zavzpomínali na svoje mládí a práci v našich společnostech, nebo video z loňského ročníku tohoto setkání.
Následně se senioři dvěma autobusy vydali do Světlé nad Sázavou. V místní sklárně pro ně byla připravena zajímavá prohlídka s ukázkou výroby skla. Další zastávkou byl zámek a světelské podzemí. Nakonec navštívili zdejší Zimní stadion, který zrekonstruovala společnost PKS stavby a.s. Nechyběl výborný oběd a posezení v místní restauraci. Celý den hrou na harmoniku zpříjemňoval náš senior Stanislav Sejkora.
„Setkání seniorů je výborný nápad, kterého si velmi vážíme. Potkáváme se zde s bývalými kolegy, které celý rok nevidíme a s kterými jsme pracovali desítky let", hodnotí setkání Jiří Šípek, který byl ve společnosti PKS stavby a.s. zaměstnán 35 let.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru