Setkání seniorů 2019

spolecna velkaVedení skupiny PKS spolu s odborovou organizací si váží svých bývalých zaměstnanců, kteří jsou už dnes v důchodovém věku. Tradiční zářijové setkání, které se pro seniory pořádá, je tak poděkováním za jejich práci a vyjádřením úcty k nim. Letos se naši senioři potkali už po jedenadvacáté.

 

 


Téměř osmdesát seniorů se ve čtvrtek 19. září ráno sešlo v zasedací místnosti společnosti PKS holding. U ranního občerstvení je uvítal personální a správní ředitel Ing. Petr Podaný spolu s předsedou představenstva Ing. Petrem Pejchalem, který seniory formou prezentace informoval o aktuálním dění ve skupině PKS. Pro dokreslení informací a novinek jsme si pro seniory připravili i několik zajímavých videí. „Chtěl bych za nás za všechny poděkovat, že pořádáte setkání seniorů a že tak máme možnost se vidět se svými bývalými kolegy a někam se s nimi i podívat, hodně to pro nás znamená", pronesl na závěr programu v zasedací místnosti velmi milá slova náš senior pan Jaroslav Halva.
Poté jsme se dvěma autobusy vydali do krásného, historicky a kulturně zajímavého města Litomyšl. Naše první zastávka byla u Městského bazénu, který postavila společnost PKS stavby. Následně byla pro seniory připravená zajímavá prohlídka místního zámku nacházejícího se u Piaristické koleje, kterou dostavovala také společnost PKS stavby. Po prohlídce zámku na nás čekal výborný oběd a posezení v místní restauraci.

 

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru