V půli září se na PKS uskutečnilo už 22. setkání seniorů

FB1Vedení skupiny PKS spolu s odborovou organizací nezapomíná na práci, kterou pro společnosti skupiny odvedli naši bývalí zaměstnanci, kteří jsou dnes už v důchodovém věku. Tradičním zářijovým setkáním chtějí odbory a vedení za tuto práci, kterou naši senioři pro skupinu PKS ve většině případů vykonávali desítky let, velmi poděkovat. Setkání se uskutečnilo za dodržení proticovidových opatření ve čtvrtek 16. září.

 

 

Naši senioři se na PKS začali scházet v brzkých ranních hodinách. Letos nesměřovaly jejich kroky do zasedací místnosti PKS holding a.s. jako obvykle, ale do naší nové moderní jídelny. Zde pro ně bylo připraveno občerstvení a k němu prezentace skupiny PKS, kde se senioři dozvěděli o aktuálních novinkách z jednotlivých společností. Nechyběly fotografie a videa například z minulého setkání nebo akcí, které u nás na PKS probíhají.
Následně se senioři vydali na provoz divize eurooken společnosti PKS okna a.s. nacházející se také v našem žďárském areálu. Zde pro ně byla připravena zajímavá exkurze a ukázány nové technologie, které tento provoz při výrobě svých velice kvalitních oken využívá.
Následoval vynikající oběd v jídelně a kdo chtěl, mohl ještě po obědě posedět u kávy a piva, popovídat si nebo zazpívat za doprovodu harmoniky na terase jídelny.
Těšíme na viděnou v příštím roce!

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru