Naši skupinu jsme prezentovali na akci Střední školy stavební v Třebíči
Měli jsme radost, že jsme byli v pátek 19. června 2026 součástí akce pořádané Střední školou stavební v Třebíči, která přivítala žáky 8. tříd z Třebíče a okolí.
Osmáci si během dne prohlédli školu, dílny i zázemí a na venkovním hřišti navštívili stánky stavebních firem, kde jsme nechyběli ani my.
Představili jsme jim možnosti, které stavební obor nabízí v praxi, naše projekty i příležitosti, které mohou po dokončení studia najít právě v PKS.
S třebíčskou stavební školou dlouhodobě spolupracujeme a věříme, že podpora mladých lidí je investicí do budoucnosti celého oboru.
Děkujeme škole za pozvání a všem návštěvníkům za jejich zájem. Třeba jsme mezi osmáky potkali naše budoucí kolegy.







