Vzhůru do praxe na stavbu PKS

1Pár dní před vysvědčením se studenti třetího ročníku Střední školy stavební v Jihlavě oboru pozemní stavitelství podívali na rozestavěnou stavbu společnosti PKS stavby a.s. do Polné. Měli tak možnost porovnat, jak se teorie ze školních lavic blíží praxi na velké stavbě.

 

 

 

Personální oddělení společnosti PKS holding a.s. intenzivně spolupracuje se středními školami stavebního směru. Jednou z forem této spolupráce jsou exkurze učňů a studentů na naše rozestavěné nebo dokončené stavby. Koncem června jsme vzali jihlavské studenty na stavbu závodu Swoboda CZ v Polné. V autobuse je přivítala a skupinu PKS představila vedoucí personálního oddělení Mgr. Šárka Matyášková. Po příjezdu na stavbu už na středoškoláky čekal vedoucí projektu Ing. Tomáš Novotný spolu se stavbyvedoucím Radimem Seiferem. Provedli studenty rozsáhlou stavbou, kdy popsali průběh stavebních prací, technické parametry stavby a odborně zodpověděli veškeré dotazy. Středoškoláci i jejich pedagogický dozor se shodli na tom, že pro ně exkurze byla velmi přínosná a těší se na další možnost poznat i jiné krásné stavby, které společnost provádí.
Věříme, že jsme v budoucích stavařích vzbudili o skupinu PKS hlubší zájem a že někteří z nich k nám po dokončení svého studia najdou cestu.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru