Na PKS jsme po delší covidové pauze opět přivítali studenty

gSkupina PKS nechává na svoje stavby a do svých provozů studenty středních a vysokých škol nahlédnout poměrně často. V době pandemie to však nebylo vůbec možné. Po delší době jsme dveře výrobních divizí naší společnosti PKS okna otevřeli v pátek 11. března 2022 vysokoškolákům České zemědělské univerzity v Praze, kteří konkrétně studují na katedře zpracování dřeva a biomateriálů Fakulty lesnické a dřevařské.

 

 

Exkurze odstartovala na showroomu společnosti PKS okna, kde se po proškolení bezpečnosti studentů ujal vedoucí divize POK. Seznámil je bravurně s historií a činností společnosti a následně se samozřejmě zaměřil na provoz divize POK. Vysokoškoláci, které jsme přivítali, už studují navazující magisterský program a v tématu se orientovali a měli spoustu dotazů. Poté se přesunuli na výrobní halu POK, kde proběhla prohlídka celého provozu. Poté studenti zamířili do výroby divize EOK, kde exkurzi vedl a perfektně čelil všem dotazům vedoucí této divize.
Vysokoškoláci, kteří měli vzhledem ke studovanému oboru k tématu blízko, od nás odcházeli velmi spokojeni a nabiti novými informacemi přímo z praxe. Každý z nich si od nás odvezl i malou pozornost.
Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli a těšíme se další!

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru