Skupinu PKS jsme představili žákům z Velkého Meziříčí

IMG 0059_1Ve středu 21. února uspořádalo naše personální oddělení další z řad exkurzí určené pro základní a střední školy. Tentokrát jsme dveře našeho areálu otevřeli pro žáky deváté třídy z Velkého Meziříčí.

 

 

 

Pět desítek žáků a dvě paní učitelky přivítala naše personalistka Ing. Michaela Kučerová. Skupinu PKS jim představila formou poutavé prezentace plné videí a fotek. Žáci se tak seznámili s činností skupiny a produkty a službami, které vyrábíme a poskytujeme. Nastínila jim možnost letních brigád nabízených pro středoškoláky a učně a také poskytla informace o pracovním uplatnění, které by u nás mohli po ukončení studia mít.
Naše exkurze ale nejsou jenom o teorii, ale zejména o praxi, a proto jsme žáky vzali do výroby plastových oken, kde je provedl vedoucí divize Ing. František Hroch. Následně se přesunuli do Nemocnice Nové Město na Moravě, kde naše společnost PKS stavby pracuje na přestavbě vstupního pavilonu. Zde žáky provedl náš stavbyvedoucí Jindřich Princ. Deváťáky praxe velmi zaujala a měli spoustu dotazů, na které jim oba naši kolegové ochotně odpovídali.
Na závěr jsme žáky potěšili drobnými dárečky a budeme se třeba někdy příště opět těšit na další setkání.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru