Aktuálně ve skupině PKS

O skupině PKS

Historie skupiny PKS

Historie skupiny PKS

Od počátku své dlouholeté historie, která se píše od roku 1960, se skupina PKS zaměřuje na obor stavebnictví. Již v předrevolučním období jsme postavili řadu krásných staveb pro města a podniky. Krátce po roce 1989 jsme vyrobili první okno a vznikly tak dva základní pilíře skupiny PKS, a to generální dodávky staveb a výroba oken. Postupně se činnost skupiny rozšířila i na projekční činnost, developing, facility management a hotelnictví. Svou pozici na trhu skupina PKS potvrzuje rostoucím konsolidovaným obratem.

 

 

Novodobá historie:

  • 1996 – vytvoření skupiny PKS, kam patří PKS HOLDING, a.s., PKS INPOS, a.s. a PKS MONT, a.s.
  • 1998 – skupina PKS se rozrostla o další společnosti, kterými jsou REALSANT s.r.o., SANTIS a.s. a CONVENT a.s.
  • 2013 – změna názvu na PKS holding a.s. (původní PKS HOLDING, a.s.), PKS stavby a.s. (původní PKS INPOS, a.s.), PKS okna a.s. (původní PKS MONT, a.s.)
  • současnost – aktuálně skupinu PKS tvoří více než 20 společností, ve kterých pracuje 800 zaměstnanců a roční konsolidovaný obrat se pohybuje kolem 3,1 mld. korun

Profil skupiny PKS

„Rozvíjíme tvář regionů a posouváme stavby do nového tisíciletí“

Jsme silná, stabilní, technicky vyspělá a dynamicky se rozvíjející skupina firem. Zaměřujeme se na dodávky staveb pro soukromé a veřejné investory od výkupu pozemku až po kolaudaci. Nabízíme architektonické a projekční činnosti, developerské a inženýrské služby, generální dodávky staveb, výrobu a montáž oken, výrobu betonových směsí a malt a řadu dalších činností souvisejících se stavebnictvím.

Stavíme pro Vás už téměř 60 let

Na stavebním trhu působíme už téměř 60 let. Za tu dobu jsme pracovali na stovkách náročných projektů po celé České republice. Řada z nich získala ocenění za špičkové provedení a architektonické ztvárnění. V rámci konsolidovaného obratu skupiny PKS se řadíme mezi 15 nejvýznamnějších stavebních společností v České republice.

3 důvody, proč nám můžete důvěřovat

  1. Hlavním cílem je pro nás spokojenost zákazníků a obchodních partnerů.
  2. Snažíme se neustále zdokonalovat naše služby a rozvíjet firemní kulturu, etiku a společenskou odpovědnost.
  3. Dbáme na dobré jméno celé skupiny firem.

Nic z toho bychom ale nedokázali bez týmu 800 stabilních zaměstnanců, kterých si patřičně ceníme a pečujeme o jejich spokojenost a osobní rozvoj. Vzájemná spolupráce a dobré vztahy jsou pro nás důležité.

 

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru