Ples PKS slavil jubileum, plesáte na něm už 25 let

0X5A8533Večer 24. února to v Domě kultury žilo. Skvělý program a nadšení hosté potvrdili, že ples PKS patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším v širokém okolí.

 

 

 

Na plesovém nebi PKS zazářila hlavní hvězda večera Paľo Habera. Svými známými hity roztancoval a rozezpíval celý sál. V průběhu plesu hrála na jedničku skupina TIMBRE MUSIC a formace TMX. Jak se správně tančí akrobatický rock'n'roll předvedl Rock and Roll club Elvis Jihlava. Příznivce cimbálu velmi potěšila Cimbálová muzika Osičkových. Na své si přišli i fanoušci disko rytmů, kteří si mohli zatančit na diskotéce v kavárně. Při losování soutěže „O nejvýhodnější vstupenku" se přítomným tajil dech, protože se hrálo o hodnotné ceny. Nově se objevila soutěž s názvem „Hoď cihlu do míchačky", která dobře pobavila, stejně tak fotbálek nebo arkádový automat v naší herní zóně. Legraci si hosté užili i v našem fotokoutku.
Návštěvníci plesu měli možnost ochutnat českou a zahraniční kuchyni, alko i nealko míchané nápoje, kvalitní vína, výběrovou kávu nebo domácí dezerty.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru