Advent jsme na PKS přivítali velkolepě

DSC 6099V pátek 30. 11. 2018 jsme na PKS přivítali blížící se nejkrásnější svátky v roce. Nejprve jsme rozzářili vánoční stromy v našich administrativních budovách a v podvečer také nový vánoční strom u vrátnice na ulici Jamská, protože chceme potěšit i naše pracovníky, kteří chodí do areálu tímto vstupem.

Vrcholem pátečního dne bylo rozsvícení výzdoby nad vstupy do všech administrativních budov a hlavně vánočního stromu PKS na ulici Brněnská, který už 16 let připomíná vánoční svátky všem projíždějícím kolem našeho areálu. „Letošní druhý ročník slavnostního rozsvícení se konal za velmi větrného a mrazivého počasí, tedy podmínek, za kterých jsme se trochu obávali účasti, ale zbytečně. Společně s námi přišlo rozzářit strom spousta našich zaměstnanců s celými rodinami. Na rozsvícení jsem objednal bezvětrné a romantické vánoční počasí, ale jeho doručení se bohužel o necelých 10 hodin opozdilo a bílým sněhem byl vánoční strom pokryt až později", řekl Petr Podaný, který s myšlenkou této akce pro zaměstnance v loňském roce přišel.
Ve vánočních dílničkách nám naše malé ratolesti ručně vyráběnými ozdobami nazdobily dřevěný vánoční strom, který si můžete prohlédnout u vstupu do jídelny. Vánočního zdobení se zúčastnilo neuvěřitelných 132 dětí, které obdržely jako odměnu za svoje snažení čokoládový adventní kalendář. Dospělí si zase mohli dopřát ve vyhřívaných party stanech výborný glühwein, čerstvou vánočku, linecké cukroví nebo výborné perníky.
V programu rozsvícení vystoupili žáci žďárské 3. ZŠ, kteří nám zahráli dvě vánoční písně na africké bubny. Potom nám řada dětí zazpívala do mikrofonu svou oblíbenou písničku. Následovala nádherná ohňová show, po které se náš hlavní vánoční strom rozzářil a ohromil svou krásou všechny návštěvníky.
„Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům a jejich rodinám, kteří s námi přišli rozzářit vánoční strom za to, že se nelekli nepříznivého počasí a dodali připravené akci ten správný náboj. Také chci touto cestou velmi poděkovat všem svým 12 obětavým kolegům, kteří se mnou tuto příjemnou, ale organizačně náročnou akci připravili", sdělil personální a správní ředitel Petr Podaný.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru