Na PKS jsme advent přivítali společně ve velkém stylu

52Začátek nejkrásnějších svátků v roce je na PKS spjat s akcí Rozsvícení vánočního stromu PKS, která je určená všem zaměstnancům skupiny a jejich rodinám. Letos jsme se při konání třetího ročníku sešli v pátek 29. listopadu. U vánočního stromu PKS nás bylo v podvečer téměř tři sta a skvěle jsme si celou akci užili.

 


Během pátečního dopoledne vyrostly díky našemu organizačnímu týmu před areálem PKS kryté prostory, které jsme dobře vyhřívali, aby v nich nebyla zima. Potom celý tým čekala ještě spousta práce, aby do půl čtvrté bylo vše připraveno. Těsně před začátkem akce se začali scházet první návštěvníci a zanedlouho už bylo v našich stanech plno.
Program odstartoval loutkoherec Honza Hrubec s příběhem Vánoce aneb cesta do Betléma. Dětské, ale i dospělé diváci, vtáhl přímo do děje a odnesl si velký potlesk. Poté jsme dali prostor těm nejmenším, kteří se doslova tlačili na podium, aby nám mohli zazpívat nebo zarecitovat. Odnesli si od nás jako odměnu hru PKS Double a perníčky pečené naší kuchyní.
Následně celý stan napětím ztichl, losovali jsme totiž pět výherců typicky vánočních cen. Na příchod adventu nás naladily studentky novoměstské ZUŠ. Krásně zazpívaly dvě anglické písně a společně i s doprovodem kytary píseň Půlnoční od Václava Neckáře.
Slibovaná ohňová show byla opravdu plná efektů a dav, který se shromáždil venku před naším vánočním stromem, křičel nadšením. Poté jsme po odpočítávání s velkou parádou rozsvítili náš vánoční strom PKS.
V průběhu celého odpoledne se účastníci akce občerstvovali glühweinem dovezeným přímo z Německa a nealko punčem s ovocem. Nápoje jsme nabízeli našim zaměstnancům i před začátkem akce u obou vstupů do areálu PKS. Všichni si velmi pochvalovali domácí vánočky a cukroví.
V rámci akce jsme pro děti připravili i dílničky s vánoční tematikou. Děti tu ozdobily náš dřevěný vánoční strom, který si můžete prohlédnou ve vestibulu PKS holding. Z dílniček si odnesly domů i dopis pro Ježíška, který si u nás mohly podle své fantazie vyzdobit. Za odměnu jsme jim rozdávali balíčky s perníčky od našich paní kuchařek.
Ve Vašem diáři si nezapomeňte zaškrtnout datum pátek 27. 11. 2020 od 16 hodin. V tento den se budeme těšit na Vás a další ročník této skvělé akce.
Vám všem a Vašim rodinám přejeme krásný advent a do nového roku jen to nejlepší!

Video najdete zde: /https://www.facebook.com/pks.cz/videos/551540225425783/

 

 

 

 

 

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru