Zahájení adventu a rozsvícení vánočního stromu PKS letos v online prostředí

Pozvánka strom_2020_JPG_002Začátek adventu je na PKS poslední roky spjat s akcí „Rozsvícení vánočního stromu PKS", která je určená pro naše zaměstnance a celé jejich rodiny. Každoročně připravujeme pestrý program zakončený společným rozsvícením stromu PKS. Vzhledem k pandemii COVID – 19 a veškerým opatřením se tento rok akce bohužel nemůže uskutečnit tak, jak je zvykem. Nechtěli jsme o ni ale úplně přijít, a tak proběhne netradiční „Rozsvícení vánočního stromu PKS" v online prostředí.

 

V pátek 27. 11. se v tomto článku, na facebookovém profilu PKS a youtube kanálu PKS objeví odkaz, kde od 18,00 hodin můžete sledovat premiéru předtočeného přenosu od našeho vánočního stromu.
Na co se těšit? Vyhlásíme soutěž o vánoční stromek, domácí cukroví a kapra, kdy tento kompletní balíček od nás získají příští týden tři šťastlivci. Představíme, jak to vypadá v naší nové moderní jídelně a odtajníme datum jejího otevření. Zveřejníme i průřez loňskými ročníky. Na závěr samozřejmě rozsvítíme náš strom PKS.
Nebude chybět ani program pro děti, kterým bude pohádka od známého loutkoherce Honzy Hrubce. Odkaz na pohádku najdete také od pátku 27. 11. v tomto článku, na facebookovém profilu PKS a youtube kanálu PKS, kde si pohádku můžete až do příští neděle 6. 12. přehrát.

pdfPozvánka na Rozsvícení vánočního stromu PKS 2020

 Přenos "Rozsvícení vánočního stromu PKS" najdete zde: https://youtu.be/jOA9zMy7bYw

Pohádku "Zvířátka a loupežníci" najdete zde: https://youtu.be/wpKWfg9YB6M

 

 

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru