Naše PKS stavby si odnáší osm cen ze soutěže Stavba Vysočiny 2019

2975 sV podvečer 24. září 2020 byla oficiálně vyhlášena soutěž o nejlepší stavby v Kraji Vysočina za rok 2019. Do přehlídky stavebních realizací, kterou po osmnácté pořádal Spolek Stavba Vysočiny ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Krajem Vysočina, jehož hejtman Jiří Běhounek, měl nad soutěží záštitu, se přihlásilo 21 novostaveb a rekonstrukcí.

 

 

Epidemiologická situace v České republice nepříznivě ovlivnila jak původní červnové vyhlášení výsledků, tak i to náhradní zářijové. "S ohledem na aktuální situaci, která není příznivá pro pořádání vnitřních akcí a zároveň nelze predikovat, kdy se situace vrátí do normálu, jsme se rozhodli vyhlásit výsledky bez společenského setkání a ocenění předat individuálně v místě realizace nebo v sídle přihlašovatele soutěžní stavby," sdělil Martin Pertl, krajský manažer Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Společnost PKS stavby v letošním ročníku přihlásila do soutěže rekordní počet regionálních realizací, těch bylo 5 z celkového počtu 21.
Obdrželi jsme celkem 8 ocenění - hlavní cenu, 4 čestná uznání a 3 ocenění individuální, a to za stavby Dům sociálních služeb Pacov, Domov pro seniory Havlíčkův Brod, Sportovní hala Světlá nad Sázavou, Pavilon dětského oddělení NMnM a Základní škola Okrouhlice.

Zdroj: www.pksstavby.cz

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru