Skupina PKS zabodovala v prestižní soutěži Zaměstnavatel regionu

2 copyZástupci firem z kraje Vysočina se v úterý 5. října 2021 sešli na společném setkání v Jindřichově Hradci, kde se vyhlašovaly výsledky soutěže Zaměstnavatel regionu. Loňskou stříbrnou pozici se nám podařilo ještě překonat, protože letos jsme si odnesli pomyslnou zlatou medaili.

 

 

Skupina PKS si už dlouhá léta udržuje svoji silnou pozici na trhu. Je ekonomicky stabilní a konkurenceschopná. K dosažení této silné pozice velmi pomáhá tým více než 800 stabilních zaměstnanců. Vedení jednotlivých společností spolu s personálním oddělením si těchto zaměstnanců patřičně cení a pečuje o jejich spokojenost. Skvělá práce zaměstnanců a snaha o jejich rozvoj se mimo jiné zúročila i získáním prestižního titulu Zaměstnavatel regionu 2021. Skupina PKS v kategorii firem do 5 000 zaměstnanců dosáhla na nádherné první místo.
Soutěž má už devatenáctiletou tradici. Pořádá ji Klub zaměstnavatelů. „Společnosti hodnotíme uznávanou metodikou Saratoga podle 14 kritérií, kritéria hodnocení zahrnují jednak dosažené ekonomické ukazatele a řadu personálních ukazatelů od absence přes náklady na benefity až po investice do vzdělávání. Některé firmy při vyplňování dotazníku zjistí, že nejsou schopny se vzhledem k náročnosti metodiky soutěže ani zúčastnit. Ocenění je tak certifikátem kvality, že firma je vůbec schopná procesem hodnocení projít", říká Pavel Hulák, ředitel Klubu zaměstnavatelů.


Vedení skupiny PKS a personální oddělení touto cestou velmi děkuje všem našim zaměstnancům za obětavou práci, díky níž jsme dosáhli tohoto prestižního ocenění.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru