V soutěži Zaměstnavatel regionu jsme získali opět krásné umístění

2 copy20. jubilejní ročník soutěže Zaměstnavatel roku zná svoje regionální vítěze v Kraji Vysočina a v Jihočeském kraji. Ve čtvrtek 19. května proběhlo slavnostní dekorování v areálu Panského dvora v Telči. Skupina PKS si tradičně odvezla titul v kategorii do 5 000 zaměstnanců.

 

 

 

Soutěž se letos po delší covidové pauze uskutečnila živě, opět na jaře a bez omezení počtu účastníků. Společnosti jsou v této soutěži hodnoceny uznávanou metodikou Saratoga podle několika kritérií. Kritéria hodnocení zahrnují dosažené ekonomické ukazatele a řadu personálních ukazatelů. Některé firmy při vyplňování dotazníku zjistí, že nejsou schopny se vzhledem k náročnosti metodiky soutěže ani zúčastnit. Ocenění je tak certifikátem kvality, že firma je vůbec schopná procesem hodnocení projít.
Skupina PKS je ekonomicky stabilní, konkurenceschopná a udržuje si silnou pozici na trhu. K dosažení této silné pozice velmi pomáhá tým téměř 800 zaměstnanců. Vedení jednotlivých společností spolu s personálním oddělením si těchto zaměstnanců patřičně cení a pečuje o jejich spokojenost. Skvělá práce zaměstnanců a snaha o jejich rozvoj se mimo jiné zúročila i letošním získáním krásného druhého místa v soutěži Zaměstnavatel regionu 2022. Předběhla nás společnost ITW PRONOVIA,s. r. o., bronz získala firma Valeo Compressor Europe s. r. o.
Vedení skupiny PKS a personální oddělení touto cestou velmi děkuje všem zaměstnancům za obětavou práci, díky níž se nám ve zmiňované soutěži roky daří získávat prestižní ocenění.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru