Podpořili jsme soutěž ve vymýšlení inovativních výzev Ideathon

10 copy copyKraj Vysočina za pomoci partnerů, mezi kterými jsme nechyběli ani my PKS holding a.s., uspořádal soutěž inspirativních a inovativních nápadů s názvem Ideathon. Soutěž proběhla 15. až 16. února v prostorách Gymnázia Bystřice nad Pernštejnem.

Soutěž Ideathon je určena pro středoškoláky, kteří rádi přemýšlejí a ovládají velmi dobře angličtinu. Letos na půdě bystřického gymnázia soutěžilo šestnáct tříčlenných týmů z celého našeho kraje. Při zahájení soutěže jsme jakožto partneři akce měli možnost představit studentům naši skupinu, kdy prezentace se zhostila personalistka Ing. Martina Šímová.
Soutěž probíhala v angličtině. Partneři akce si pro středoškoláky připravili tři témata, z nich jedno si každý tým vybral, zpracoval a následně odprezentoval. Témata byla aktuální a dost složitá. Jednalo se o téma energetické soběstačnosti domu, téma umělé inteligence ve školách a téma energetické gramotnosti. Středoškoláci se ale s tématy popasovali výborně, což dokázali v závěrečných prezentacích. Pro vítěze byly připraveny hodnotné ceny jako tablety, mobilní telefony, xboxy, finanční poukázky nebo poznávací výlet do Taiwanu.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru