PENAM v Rosicích mění svůj areál

penamm2Nová výrobní hala pekárenského lídra aktuálně spěje k dokončení. Venkovní povrchy a komunikace jsou po pokládce dlažeb a dokončují se rovněž ostatní terénní úpravy. Během měsíce dubna tak přijdou rovněž na řadu finální asfaltové povrchy ostatních komunikací. "V nové administrativní budově, která je rovněž součástí tohoto komplexu, jsou již veškeré stavební práce hotovy, dokončují se všechny malby.

Po patřičné technologické přestávce budou položeny koberce a proběhne montáž nábytku a vybavení." uvedl stavbyvedoucí Radim Seifer Ve výrobní části stavbaři dokončují montáže všech elektroinstalací, prvků vytápění a vzduchotechniky. Naistalované jsou také všechny nové a moderní výrobní technologie - dokončuje se jejich zapojení a testování provozu. Během nadcházejícího měsíce tedy proběhne příprava celého díla k předání i po všech administrativních krocích. Tím však práce našeho výrobního týmu v Rosicích zdaleka nekončí.

Po kompletním dokončení této etapy mají naši lidé na starosti rekonstrukce stávajících prostor výroby. Ani zde se areál neobejde bez nutných demolicí a stavby nových budov. Výsledkem druhé etapy bude moderní centrum expedice, které zvýší svoji stávající kapacitu o zhruba 200%. Celý areál se díky této náročné přeměně spojí v jeden moderní a rozsáhlý pekárenský areál.

 

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru