Na PKS se sladké koláčky při charitativní akci „Koláč pro Hospic“ vyprodaly do posledního už za tři čtvrtě hodiny

1Oblastní charita Žďár nad Sázavou letos v říjnu zorganizovala tradiční charitativní akci „Koláč pro Hospic". Skupina PKS akci podpořila podruhé a umožnila charitě prodej sladkých koláčů na dvou místech našeho žďárského areálu.

 

 

 

Charitativní akce „Koláč pro Hospic" probíhá v Kraji Vysočina a Jihomoravském kraji v rámci Světového dne hospiců a paliativní péče. Zaměstnankyně charity nebo dobrovolníci prodávají v prostorách firem a na frekventovaných místech měst sladké koláče za cenu minimálně 40 korun za kus.
Místní Oblastní charitě se podařilo prodejem koláčů ve Žďáře nad Sázavou a nově i v Bystřici nad Pernštejnem získat nádhernou částku. V charitativních kasičkách zacinkalo pro služby Domácí hospicové péče celkem 100 460 korun. „Jsem velice ráda, že se letošní ročník Koláče pro hospic setkal s tak velikou přízní veřejnosti. Dárcům, partnerům a všem dobrovolníkům jménem Domácí hospicové péče srdečně děkuji. Výsledek kampaně vnímám jako důkaz podpory a potřebnosti paliativní péče v regionu. Díky vám můžeme pomáhat nevyléčitelně nemocným lidem důstojně dožít v domácím prostředí mezi svými nejbližšími. Výtěžek z veřejné sbírky využijeme na nákup zdravotnického materiálu a pomůcek pro naše klienty, které jsou v současné době velmi využívané," sdělila Bc. Hana Nedomová, koordinátorka Domácí hospicové péče Oblastní charity Žďár nad Sázavou.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru