Skupina PKS získala prestižní titul v soutěži Zaměstnavatel regionu

3Zástupci firem z Jihočeského kraje a Kraje Vysočina se v úterý 15. září sešli v obci Počátky při setkání zaměstnavatelů a zástupců středních škol. Na této akci byli oceněni nejlepší zaměstnavatelé ze zmíněných krajů. Mezi nimi už tradičně nechyběla skupina PKS.

 

 

 

Skupina PKS si už dlouhá léta udržuje svoji silnou pozici na trhu, kdy je ekonomicky stabilní a konkurenceschopná. Nic z toho by ale nebylo možné bez týmu více než 700 stabilních zaměstnanců, kterých si vedení jednotlivých společností spolu s personálním oddělením patřičně cení a pečuje o jejich spokojenost. Skvělá práce zaměstnanců a také snaha o jejich rozvoj se mimo jiné zúročila i získáním prestižního titulu Zaměstnavatel regionu 2020. Skupina PKS v kategorii firem do 5 000 zaměstnanců dosáhla na krásné druhé místo.
„Letošní umístění v soutěži nás moc potěšilo. Zlaté a bronzové místo získaly významné společnosti působící v automobilovém průmyslu. Předstihla nás firma MANN+HUMMEL (CZ), v.o.s. Za námi se umístila společnost Valeo Compressor Europe s.r.o. ", říká Ing. Petr Podaný, personální a správní ředitel.
Soutěž má osmnáctiletou tradici a je pořádána Klubem zaměstnavatelů. „Společnosti hodnotíme uznávanou metodikou Saratoga podle 14 kritérií, kritéria hodnocení zahrnují jednak dosažené ekonomické ukazatele a řadu personálních ukazatelů od absence přes náklady na benefity až po investice do vzdělávání. Některé firmy při vyplňování dotazníku zjistí, že nejsou schopny se vzhledem k náročnosti metodiky soutěže ani zúčastnit. Ocenění je tak certifikátem kvality, že firma je vůbec schopná procesem hodnocení projít", konstatuje Pavel Hulák, ředitel Klubu zaměstnavatelů.
Vedení společnosti skupiny PKS a personální oddělení touto cestou velmi děkuje všem našim zaměstnancům za obětavou práci, protože díky ní jsme dosáhli tohoto prestižního ocenění.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru