Podpora charitativní akce „Koláč pro Hospic“ na PKS letos proběhne jinak

1 copy_copySkupina PKS se v uplynulých dvou letech zapojila do charitativní akce „Koláč pro Hospic". V našem žďárském areálu jsme měli možnost zakoupením sladkého koláče pomoct dobré věci. Letos vzhledem k situaci s epidemií COVID – 19 se podpora této charitativní akce uskuteční jinak.

 

 

 

Na podzim v rámci Světového dne hospiců a paliativní péče probíhá v Kraji Vysočina a Jihomoravském kraji už tradiční charitativní akce „Koláč pro Hospic". Zaměstnankyně charity nebo dobrovolníci prodávají v prostorách firem a na frekventovaných místech měst sladké koláče za cenu minimálně 40 korun za kus. Letošní ročník připadá na středu 7. října.
Vedení skupiny PKS se vzhledem k epidemii COVID – 19 rozhodlo, že letos u nás prodej koláčů tak, jak jsme zvyklí, neproběhne. Do akce se ale i přes to velmi rádi zapojíme, i když trochu jiným způsobem. Skupina PKS věnuje na podporu paliativní péče v regionu stejnou částku, která se vybrala u nás na firmě loni, a to 8 000 korun. Díky naší podpoře pomůžeme nevyléčitelně nemocným lidem důstojně dožít v domácím prostředí mezi svými nejbližšími.

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru