Skupina PKS svým bývalým zaměstnancům v důchodovém věku věnovala kvalitní české respirátory

IMG 5647_002 Vedení skupiny PKS spolu s odborovou organizací si váží svých bývalých zaměstnanců, kteří jsou už dnes v důchodovém věku. Každoročně je proto na podzim zveme na Setkání seniorů, kde je pro ně připraven bohatý celodenní program. Letos se však toto setkání vzhledem k epidemii COVID – 19 nekonalo. Našim seniorům jsme přesto připravili překvapení.

 

 

Vedení skupiny PKS se vzhledem k obavám o zdraví seniorů rozhodlo, že tradiční Setkání seniorů letos neproběhne. Na seniory ale nezapomínáme, a proto téměř 200 našich bývalých zaměstnanců od nás obdrželo balíček, který obsahoval kromě tištěných materiálů o novinkách ze skupiny PKS také jednu látkovou roušku a deset kvalitních respirátorů od českého výrobce jako poděkování za jejich práci a vyjádření úcty k nim.
Máme velkou radost z pozitivních reakcí našich seniorů, které dostáváme, kdy byli balíčkem od PKS mile překvapeni. „Vážím si toho, že vedení skupiny PKS na nás stále myslí a moc děkuji. Pro nás seniory je balíček, který jsme dostali, ohromná pomoc", říká senior Josef Vykoukal, který na PKS pracoval 40 let.

 

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru