Krásným vánočním dárkem pro naše zaměstnance je nová jídelna

uvodTento rok si vedení skupiny PKS připravilo pro zaměstnance pracující v areálu ve Žďáře nad Sázavou, sídle skupiny, významnou investici. Tou je nová jídelna, která byla otevřena tento týden těsně před vánočními svátky.

 

 

 

Dveře nové jídelny se pro zaměstnance poprvé otevřely v úterý 15. prosince. Kromě usměvavého personálu kuchyně zaměstnance přivítaly moderní prostory, ve kterých mohou příjemným způsobem strávit pauzu na oběd, popř. večeři a které zároveň splňují veškeré požadavky kladené na provoz kuchyně.

Nová kuchyň a jídelna vznikla v areálu zásadní rekonstrukcí bývalé výrobní a skladové haly, kde se v minulosti vyráběly petlice, zástrče a obdobné výrobky.

Dominantou rekonstruovaného objektu je tvarově netradičně pojatá přístavba. Zajímavostí této přístavby je fasáda, která je tvořena nevšedními kompozitními panely, které umožňují plynulý přechod ze stěny objektu přes atiku až ke střeše.

Další zajímavostí vstupní části do objektu je šikmá střecha, která je osázena rostlinami, takzvanou zelenou střechou. Díky ní se žďárský areál více přiblíží přírodě. Její krásou se však zaměstnanci skupiny PKS budou kochat až na jaře.

Nedílnou součástí objektu bude v tuto chvíli budovaná rozměrná zimní zahrada. Po jejím dokončení vznikne jeden funkční celek, který bude do budoucna sloužit nejen pro závodní stravování, ale také ke konferenčním účelům. V těchto prostorách se tedy budou kromě výdeje obědů také nově od ledna 2021 vydávat večeře pro pracovníky druhých směn. Další možností využití bude konání porad většího množství zaměstnanců, setkání s našimi seniory a podobné druhy akcí.

Věříme, že se všichni naši zaměstnanci a další strávníci budou v nové jídelně cítit příjemně a hlavně že jim bude dobře chutnat!

V naší nové jídelně byl vydán oběd prvním zaměstnancům

Skupina PKS
PKS holding a.s. Brněnská 126/38
591 01 Žďár nad Sázavou
566 697 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
qr

Složka B 1951 vedená u KS v Brně

PKS - holding

Nahoru